• Mravčekovia si zacvičili

• Mravčekovia dňa 29. septembra prijali pozvanie do ZŠ Ľ. Štúra na super akciu.V telocvični školy ich čakali pani učiteľky, milý "psík" a skvelá atmosféra. Takto si naše deti zatancovali a zacvičili:

• Krúžky v plnom prúde....

• Malí hudobníci z gašparkovej triedy na krúžku "Dínom - dánom".

Adamova Akadémia - štartujeme nový školský rok

Pohybové hry s Gabikou v telocvični ZŠ

Mravčekovia sa oboznamujú so základmi angličtiny

• Šaľa - moje mesto

• Naši gašparkovia v rámci týždennej témy "Moje mesto" sa oboznamovali aj s dominantami mesta. Počas vychádzky navštívili významné budovy a miesta v Šali. Zo svojich zážitkov spoločne vytvorili krásny obrázok.

• Prechádzka historickou Šaľou

• V rámci spolupráce s CVČ v Šali deti z mravčekovej triedy sa zúčastnili akcie „Prechádzka historickou Šaľou“. Na vychádzke sa hravou formou oboznamovali s históriou viacerých kultúrnych pamiatok nášho mesta. Aktivitu uzavrela návšteva zaujímavej archeologickej výstavy v budove CVČ. Deti mali možnosť pozrieť nálezy zo Šale a z jeho okolia z rôznych období histórie mesta.