• 2% z daní

• Milí rodičia,

aj tento rok sa môžete rozhodnúť o tom, komu poukážete 2% z daní, ktoré ste za rok 2022  zaplatili štátu. Ako fyzická alebo právnická osoba máte právo poukázať 2%  zaplatenej dane mimovládnej neziskovej organizácii.

Budeme však radi ,ak sa rozhodnete podporiť našu materskú školu.

S Vašou pomocou ju môžeme zveľaďovať a modernizovať ,zabezpečiť to najlepšie v prospech Vašich detí.

Ak ste zamestnanec, môžete požiadať svojho zamestnávateľa o vydanie potvrdenia o zaplatení dane . Na poukázanie 2% Vám potrebné tlačivo poskytnú pani učiteľky v triedach.

Tento rok by sme s Vašou pomocou kúpili jednu interaktívnu tabuľu .

ĎAKUJEME za Vašu podporu

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Karneval.

Dnes 14.2. sme mali karneval. Masky boli od výmyslu sveta a boli nádherné! Bolo nám veselo, veď sa pozrite ...