• Mesiac úcty k starším- naše dôchodkyne

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Mesiac úcty k starším- naše dôchodkyne .

Dnes 24.10. sme si pozvali do škôlky všetky tety, ktoré v nej voľakedy pracovali. Tety sú už doma na dôchodku a veľmi sa nášmu pozvaniu potešili. Pripravili sme si pre nich program- zaspievali sme a zarecitovali , deti z Mravčekovej triedy zhotovili krásny darček. Na záver stretnutia nám teta Olinka s tetou Lilkou prečítali krásnu rozprávku O Pampúšikovi. Sme veľmi radi že sme mohli spolu stráviť toto milé dopoludnie.

• Jesenné tvorivé dielničky

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Jesenné tvorivé dielničky.

V stredu popoludní /18.10./ sme sa zišli v našej škôlke a deti spolu s rodičmi vyrezávali tekvičky rôzneho druhu. Strašidelné aj veselé, kto ako chcel - tekvičkové lampáše nám svietia v celej škôlke . Aby sme hladní neboli, pani kuchárky nám pripravili ochutnávku desiatových nátierok vo forme vynikajúcich jednohubiek! Pozrite sa, ako krásne to u nás svetielkuje.

• BeaCtive

• Do fotogalérie bol pridaný nový album BeaCtive.

Dnes sme využili krásne slnečné počasie a na školskom dvore sme si zabehli Štafetový beh priateľstva. Tento náš beh je súčasťou BeaCtive - Európsky týždeň športu , do ktorého sme sa ako materská škola zapojili.